Rekonstrukce bytu nebo bytového jádra

Naše nabídka služeb je opravdu komplexní - žádné polovičaté řešení - od podlahy přes zednické práce, elektroinstalace, vodu, topení, okna, vestavěné skříně, kuchyňské linky až po stropní osvětlení. Děláme to pro Vás, a tak se při práci maximálně přizpůsobíme Vašim požadavkům. Naším přáním je, abyste se ve svém domě nebo bytě cítili dobře, prostě jako doma. Materiály, které používáme, splňují kvalitativní i ekologické normy EU. V současné době jsou za námi nejen léta práce, ale i mnoho zkušeností a spokojených zákazníků.

Proč byt rekonstruovat?

Výsledkem úspěšné rekonstrukce je často lepší dispoziční řešení interiéru. A nejen to, zrekonstruovaný byt podle Vašich představ je místem, kam se rádi vracíte a kde se cítíte dobře. Navíc tak zvýšíte jeho tržní hodnotu. No a jak taková rekonstrukce probíhá? Je dobré, když si ujasníte, co všechno chcete zrekonstruovat. Je také dobré, když máte alespoň rámcovou představu, kolik chcete nebo můžete do rekonstrukce investovat.

O vašich představách si rádi popovídáme

S přípravou na rekonstrukci Vám rádi pomůžeme. Můžete navštívit Vy nás nebo my přijedeme za Vámi. U malých rekonstrukcí často stačí jednoduchý návrh nebo nákres. Jindy to může být náročnější a bude zapotřebí, abychom udělali projekt, případně vyžili služeb našeho šikovného architekta. Pokud máte jasno v tom, jak by měl po rekonstrukci Váš byt vypadat, je to jen dobře. Pro vytvoření dokonalejšího obrazu, můžeme použít obrázky nebo fotografie interiérů, které se Vám líbí.

Co když představy nejsou konkrétní?

Často se ale stává, že naši klienti nemají jasno v tom, jak přesně by měl zrekonstruovaný interiér vypadat. Chtějí jen, aby to bylo hezké a praktické. Nevadí. Stačí, když se na začátku rekonstrukce domluvíme na tom základním. Například, co se bude bourat? Kde postavíme nové příčky? Je zapotřebí výměna rozvodů elektřiny? A co voda a odpady? Rozvody topení, jsou v pořádku? A co radiátory? Stačí zrenovovat steré nebo je vyměníme za nové? Vana nebo sprchový kout? Kde bude kuchyňská linka a jaký bude mít přibližně tvar? Proběhne výměna oken? A tak dále. Nějak se prostě začít musí. Jakmile se bude rýsovat vzhled nového interiéru, dostaví se postupně i nápady jak jej dotvořit. Je to hodně o vzájemné důvěře a komunikaci :-) Domluvíme spolu vzhled, značku a typ zařizovacích předmětů, dlažby a obkladů, podlah, dveří až po osvětlení. Zboží které je na objednávku s delší dodací lhůtou, je zapotřebí dohodnout a objednat co nejdříve, aby jeho následná instalace příliš neprodlužovala termín dokončení prací a předání díla.

Když je hotovo a všichni jsou spokojení

Je to příjemný pocit, když je dílo dokončeno, vše jak má být a náš zákazník spokojený s výsledkem. Jsme připraveni udělat pro to maximum.

Byt v Praze na Vinohradech před rekonstrukcí ...

... a po rekonstrukci.

Zpět stavební činnost