Kompletní rekonstrukce domu (interiér - exteriér)

Naše nabídka služeb je opravdu komplexní - žádné polovičaté řešení - od bouracích přes zednické práce a obkladačské práce, elektroinstalace, vodu, topení, okna, zateplení fasády, podlahy, vestavěné skříně, kuchyňské linky až po stropní osvětlení. Děláme to pro Vás, a tak se při práci maximálně přizpůsobíme Vašim požadavkům. Naším přáním je, abyste se ve svém domě nebo bytě cítili dobře, prostě jako doma. Materiály, které používáme, splňují kvalitativní i ekologické normy EU. V současné době jsou za námi nejen léta práce, ale i mnoho zkušeností a spokojených zákazníků.

Proč dům rekonstruovat?

Důvodů proč se k rekonstrukci odhodlat může být mnoho. Nejčastěji je to zastaralé a nepraktické řešení interiéru, dále pak dosluhující, neekonomické nebo dokonce nefunkční vybavení (topení, elektřina, voda a odpady, okna a podobně). No a třeba také velké tepelné ztráty objektu, opadávající omítka nebo pomalu se rozpadající střecha.

Výsledkem úspěšné rekonstrukce je často moderní a dispozičně lepší řešení interiéru. Dobře zateplená fasáda zvyšuje komfort bydlení, šetří Vaše peníze a dodává domu nový a čistý vzhled. Prostě dům zrekonstruovaný podle Vašich představ je místem, kam se rádi vracíte a kde se cítíte dobře. Navíc tak samozřejmě zvýšíte jeho tržní hodnotu. No a čím taková rekonstrukce domu začíná? Je dobré, když si ujasníte, co všechno chcete zrekonstruovat. Je také dobré, když máte alespoň rámcovou představu, kolik chcete nebo můžete do rekonstrukce investovat.

O vašich představách si rádi popovídáme

S přípravou na rekonstrukce Vám rádi pomůžeme. První setkání může proběhnout v naší kanceláři nebo my přijedeme za Vámi. U malých rekonstrukcí stačí často jednoduchý návrh nebo nákres. Jindy to může být náročnější a bude zapotřebí, abychom vypracovali projekt, případně vyžili služeb našeho šikovného architekta. Pokud máte jasno v tom, jak by měl po rekonstrukci Váš dům vypadat, je to jen dobře. Pro vytvoření dokonalejšího obrazu, můžeme použít obrázky nebo fotografie interiérů, které se Vám líbí.

Co když představy nejsou konkrétní?

Často se ale stává, že naši klienti nemají jasno v tom, jak přesně by měl zrekonstruovaný interiér nebo exteriér domu vypadat. Vědí jen, že si přejí, aby to bylo hezké a praktické. Nevadí. Stačí, když se na začátku rekonstrukce domluvíme na tom základním. Například, co se bude bourat? Kde postavíme nové příčky? Je zapotřebí výměna rozvodů elektřiny? A co voda a odpady? Kotel a rozvody topení, jsou v pořádku? A co radiátory? Stačí zrenovovat steré nebo je vyměníme za nové? Vana nebo sprchový kout? Kde bude kuchyňská linka a jaký bude mít přibližně tvar? Proběhne výměna oken? A tak dále. Nějak se prostě začít musí. Jakmile se bude rýsovat vzhled nového interiéru, dostaví se postupně i nápady jak jej dotvořit. Je to hodně o vzájemné důvěře a komunikaci :-) Domluvíme spolu vzhled, značku a typ zařizovacích předmětů, dlažby a obkladů, podlah, dveří až po osvětlení. Zboží které je na objednávku s delší dodací lhůtou, je zapotřebí dohodnout a objednat co nejdříve, aby jeho následná instalace příliš neprodlužovala termín dokončení prací a předání díla.

Když je hotovo a všichni jsou spokojení

Je to příjemný pocit, když je dílo dokončeno, vše jak má být a náš zákazník spokojený s výsledkem. Jsme připraveni udělat pro to maximum.

Dům v Praze Hostivici před rekonstrukcí ...

... a po rekonstrukci.

Zpět stavební činnost